Muut yhteiset toiminnot

Hankinta

Timo Noponen

hankintapäällikkö
timo.noponen@betset.fi
040 3434 320

Juha Peltola

hankintavastaava (hankintapäällikön sijainen)
juha.peltola@betset.fi
040 3434 400

Henkilöstöhallinto, viestintä ja markkinointi

Jouko Vähätalo

henkilöstöjohtaja
jouko.vahatalo@betset.fi
040 3434 313

Piia Luoto-Kokko

henkilöstöasiantuntija
piia.luoto-kokko@betset.fi
040 3434 329

Emmi Thomenius

palkanlaskija
emmi.thomenius@betset.fi
040 3434 444

Eija Tuomisto

palkanlaskija
eija.tuomisto@betset.fi
040 3434 255

Rekrytointi

rekry@betset.fi

Betset Akatemia

BetsetAkatemia@betset.fi

Tiina Löytönen

markkinointipäällikkö
tiina.loytonen@betset.fi
040 3434 370

Saila Ukkonen

viestintäpäällikkö
saila.ukkonen@betset.fi
040 3434 214

Kunnossapito

Paavo Lahtinen

kunnossapitopäällikkö
paavo.lahtinen@betset.fi
040 3434 372

Kuvaliikenne

Tiina Puha-Pillikko

kuvaliikenteen esimies
tiina.puha-pillikko@betset.fi
040 3434 318

Julia Lappolainen

kuvaliikenneassistentti
julia.lappolainen@betset.fi
040 3434 393

Mirka Vidman-Vuori

kuvaliikenneassistentti
mirka.vidman-vuori@betset.fi
040 3434 217

Heidi Mustonen

kuvaliikenneassistentti
heidi.mustonen@betset.fi
040 3434 317

Liisa Hakkarainen

kuvaliikenneassistentti
liisa.hakkarainen@betset.fi
040 3434 356

Jarmo Vaino

kuvaliikenneassistentti
jarmo.vaino@betset.fi
040 3434 351

Laskenta

Mika Mäkelä

laskentapäällikkö
mika.makela@betset.fi
040 3434 307

Marika Eteläkari

laskija
marika.etelakari@betset.fi
040 3434 316

Jani Rintala

laskija
jani.rintala@betset.fi
040 3434 357

Paula Huumarkangas

laskija
paula.huumarkangas@betset.fi
040 3434 413

Eetu Kankaanpää

laskija
eetu.kankaanpaa@betset.fi
040 3434 294

Jere Naakka

laskija
jere.naakka@betset.fi
040 3434 314

Projektinhallinta

Jukka Heiskanen

projektijohtaja
jukka.heiskanen@betset.fi
040 3434 315

Timo Riihimäki

projekti- ja myyntipäällikkö
timo.riihimaki@betset.fi
040 3434 280

Antti Mäntynen

projektipäällikkö
antti.mantynen@betset.fi
040 3434 330

Mika Pölkki

projektipäällikkö
mika.polkki@betset.fi
040 3434 350

Jaana Honkanen

jälkilaskentavastaava
jaana.honkanen@betset.fi
040 3434 414

Suunnittelu

Markku Räisänen

suunnittelujohtaja
markku.raisanen@betset.fi
040 3434 331

Tiina Ruuska

suunnitteluasiantuntija
tiina.ruuska@betset.fi
040 3434 415

Taloushallinto

Sari Heikkilä

talousjohtaja
sari.heikkila@betset.fi
040 3434 312

Nina Piispa

talouspäällikkö
nina.piispa@betset.fi
040 3434 213

Marjo Aumanen

talousassistentti
marjo.aumanen@betset.fi
040 3434 409

Kaisa Lyytikäinen

toimistoassistentti
kaisa.lyytikainen@betset.fi
040 3434 349

Tietohallinto

Esa Kyrönlahti

tietohallintojohtaja
esa.kyronlahti@betset.fi
040 3434 310

Ari Kinnunen

TATU-asiantuntija
ari.kinnunen@betset.fi
040 3434 319

Sami Hautamäki

ICT-kehityspäällikkö
sami.hautamaki@betset.fi

Petteri Villa

ICT-kehityspäällikkö
petteri.villa@betset.fi
040 3434 325

Toiminnanohjaus

Esa Kylliäinen

kehitysjohtaja
esa.kylliainen@betset.fi
040 3434 306

Vesa Anttila

laatu- ja vastuullisuusjohtaja, I-luokan valmisbetonityönjohtaja
vesa.anttila@betset.fi
040 3434 369

Reijo Löytönen

laatupäällikkö
reijo.loytonen@betset.fi
040 3434 366